2-fázový aloe vera shake MINI

SKU: 602455
150 Kč
Koktail z bio aloe vera je plný vitamínov, minerálov a aminokyselín. Má uklidňující účinek a poskytuje intenzivní hydrataci. Je vhodný pro namáhanou dehydrovanou pleť.
Dostupnost: Skladem
SKU
602455

2-FÁZOVÝ ALOE VERA SHAKE

SPECIÁLNÍ STAROSTLIVOST

HYDRATUJE. UKLIDŇUJE. VYŽIVUJE.

Přírodní dvoufázové sérum s obsahem jedinečného koktailu z bio aloe vera spolu s botanickou kyselinou hyaluronovou od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND zajišťuje zklidnění a potřebnou dávku vlhkosti pro dehydrovanou a namáhanou pleť.

Šťáva z listů aloe vera obsahuje velké množství aminokyselin, vitamínů a minerálů. Filmotvorné polysacharidy slouží k ochraně před ztrátou vlhkosti a na uklidnění. Spolu s botanickou kyselinou hyaluronovou a vlastní minerální vodou poskytuje 2-fázový aloe vera shake intenzivní vlhkost. Botanická kyselina hyaluronová vyplňuje jemné linie, vyhlazuje vrásky a díky své unikátní vlastnosti vázat na sebe velké množství vody hydratuje zevnitř, což pomáhá zabránit předčasnému stárnutí. Aktivní komplex rybízového oleje a extraktu z balonové vinné révy zmírňuje podráždění, zarudnutí a pocity napětí. Vysoce kvalitní rostlinné oleje posilují a chrání kožní bariéru. Kvalitní bio jojobový olej obsahuje přírodní formu vitamínu E, který pracuje s pokožkou jako antioxidant - může pomoci pleti vypořádat se s oxidačním stresem způsobeným volnými radikály a jinými toxiny.

  • zklidňuje
  • hydratuje
  • vyplňuje jemné linie
  • ochrana před vnějšími vlivy, oxidačním stresem, volnými radikály a toxiny

Tento kosmetický produkt díky svému účinnému rostlinnému složení poskytuje zdravý, svěží, vyhlazený a rozzářený vzhled pleti.

Aplikace:

Ráno a večer aplikujte na očištěnou pokožku před nanesením krému. V případě potřeby následně použijte denní / noční krém. Před každým použitím dobře protřepejte, aby se obě fáze dobře promíchaly.

ALOE VERA Z MEXIKA a ALOE VERA Z GUATEMALY - filtre čítaj viac...

Podrobnosti
SKU 602455
Výrobce Börlind GmbH.
Balení 15 ml
Určení Pleťová séra, fluidy
Typ pleti Dehydrovaná pleť, Suchá pleť, Citlivá pleť
Produktová línie 2-FÁZOVÉ SHAKY
Napište svou recenzi
Hodnocený produkt2-fázový aloe vera shake MINI
Vaše hodnocení