Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : ZZ SENSITIVE System Anti-Stress

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : ZZ SENSITIVE System Anti-Stress

ZZ SENSITIVE system anti-stress - citlivá pleť


Citlivá a jemná pleť vyžaduje speciální péči. ZZ SENSITIVE system anti-stress obsahuje dokonale nakombinovaná aktivní ingredience v produktech tak pro mladou pleť * jakož i pro zralou pleť **. Annemarie BORLIND nabízí inovativní produkty určené pro citlivou, jemnou pleť s obsahem prebiotických a probiotických komplexů. Tyto inovativní komplexy jsou založeny na nejnovějších vědeckých výzkumech a know-how, čímž se stávají prvními v přírodním kosmetickém segmentu, kteří použili tyto ingredience v kosmetice. Když je imunitní systém pleti narušen, může to vést k podráždění, iritace a zarudnutí. Inovativní prebiotický a probiotický komplex reguluje přirozenou obranyschopnost, posiluje pokožku, stabilizuje imunitní systém pleti a přináší flóru pokožky zpět do rovnováhy.

Zklidňuje podráždění a zánět, redukuje zarudnutí pleti, čímž vlastně pomáhá redukovat citlivost pleti a buduje tak její obranyschopnost. Pocit pnutí vymizí, vzniká pocit uvolněné a zrelaxování pleti. Dochází k normalizaci citlivé pleti díky nové receptuře obohacené o nové aktivní ingredience poprvé.

* MLADÁ PLEŤ do 30 +/- Ochranný denní krém, Posilující noční krém
** ZRALÁ PLEŤ od 35 +/- Regenerační denní krém, Regenerační noční krém, Regenerační oční krém

  • Posílení citlivé pleti
  • Vytváří zdravou ochrannou bariéru pokožky
  • Stabilizuje imunitní systém pleti
  • Redukuje zarudnutí, zánět a podráždění pleti
  • Hydratuje a regeneruje
  • Osvěžuje a uvolňuje pocity pnutí / system anti-stress

Hlavní složky:

PREBIOTICKÝ A PROBIOTICKÝ KOMPLEX
Inovativní prebiotický a probiotický komplex přináší kožní flóru zpět do rovnováhy. Nomalizuje pokožku a podporuje růst prospěšných bakterií, které udržují pokožku zdravou a v normální kondici. Prostřednictvím normalizace je citlivá pokožka připravena na další kroky péče.

Oligosacharidy obsažené v komplexu sú derovované ze šťávy yacón kořene, červené řepy a kukuřice, mají pozitivní vliv na flóru pokožky, dokud laktobacily stimulujte přirozený imunitní systém pokožky. Bakterie mléčného kvašení napomáhají imunitě kožního systému, podporujte tvorbu peptidů, které chrání kožní buňky a ničí škodlivé mikroorganismy. Podporuje buněčné obnovu a pokožka vypadá hladší.

ZLATÁ ORCHIDEJ
Zlatá orchidej je díky svému uklidňující účinky používaná v tradiční čínské medicíně. Extrakty obsažené v linii ZZ SENSITIVE pomáhají regulovat přirozeně hodnotu pH pokožky. To zlepšuje funkce epidermy a vědí na redukce citlivosti kožních podráždění. Použitím normalizačního a probiotického komplexu znamená, že vysoce účinná zlatá orchidej může naplno využít svůj účinek v péči o citlivou pleť.

BÍLÝ VLČÍ BOB
Bílá lupina díky svým akivním látkám má anti-agingový účinek. Lupeol v této rostlině stimuluje kožní buňky k produkcím nového kolagenu a taktéž zlepšuje jeho kvalitu. Kontury obličeje sú zpevněné. Tento duální efekt posiluje epidermální tkáň a redukuje jemné linie a vrásky. Jeho fixující efekt napomáhá k vylepšení kontur obličeje.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: