Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : ZZ SENSITIVE System Anti-Stress

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : ZZ SENSITIVE System Anti-Stress

ZZ SENSITIVE system anti-stress - péče o citlivou pleť

Produktová linie ZZ Sensitive System Anti-Stress od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je speciálně určena pro citlivou a jemnou pokožku, kterou trápí zarudnutí, pocity pnutí, vyrážky, štípání či svědění, stejně časté podráždění a nerovnováha v podobě hypersenzivity na teplo, chlad, stres , potraviny, vůně, konzervanty či barviva. Taková pleť vyžaduje mimořádně šetrnou, ale účinnou pleťovou péči.
Produkty linie ZZ Sensitive respektují potřeby takové pleti a jsou navrženy pro péči o citlivou mladou pleť do 30 let a stejně o citlivou zralou pleť od 35 let. Poskytují jí především normalizaci, posílení, ochranu a regeneraci.

Přírodní kosmetické přípravky produktové linie ZZ Sensitive obsahují dokonale nakombinované aktivní přírodní ingredience založené na nejnovějších vědeckých poznatcích o lidské kůži a na našich dlouholetých know-how. Jejich hlavní funkcí je normalizace přecitlivělé pokožky. Inovativní prebiotické a probiotické komplexy vracejí pokožce rovnováhu, zklidňují její podráždění a posilují její přirozenou ochrannou bariéru a imunitní systém. Přípravky řady ZZ Sensitive zároveň neobsahují žádné látky, které by potenciálně spouštěli reakce nesnášenlivosti a podráždění.

Produktová řada ZZ SENSITIVE

  • poskytuje citlivé mladé i zralé pokožce posílení, zklidnění a ochranu
  • nornalizácia citlivé pleti
  • vrací pokožku do rovnováhy
  • redukuje zarudnutí, zánět a podráždění
  • posiluje přirozenou ochrannou bariéru kůže
  • dodává pocit uvolněné, zrelaxování pleti (pocit pnutí vymizí)

Výsledkem používání systematické pleťové péče ZZ Sensitive je zklidněná, uvolněná, méně reaktivní pleť bez pocitů pnutí.

Pro mladou pleť do 30 let je jako třetí krok péče určený: Ochranný denní krém, Posilující noční krém
Pro zralou pleť od 35 let je jako třetí krok péče určený: Regenerační denní krém, Regenerační noční krém

Hlavní aktivní ingredience

Prebiotická A PROBIOTICKÝ KOMPLEX
Hlavní aktivní složkou v kosmetické linii ZZ SENSITIVE je inovativní prebiotický a probiotický komplex. Tyto inovativní přírodní komplexy přinášejí kožní flóru zpět do rovnováhy. Normalizují pokožku, podporují růst prospěšných bakterií, které ji udržují zdravou a v optimální kondici.
Oligosacharidy obsažené v prebiotickou a probiotickém komplexu jsou derivované ze šťávy Yacon kořene, červené řepy a kukuřice a pozitivně ovlivňují kožní mikroflóru. Laktobacily stimulují přirozený imunitní systém kůže. Bakterie mléčného kvašení také napomáhají imunitě kožního systému, podporují tvorbu peptidů, které chrání kožní buňky a ničí škodlivé mikroorganismy. Podporují buněčnou obnovu a pokožka vypadá hladší.
Tyto inovativní přírodní komplexy jsou založeny na nejnovějších vědeckých výzkumech a know-how, a jsme prvními v segmentu přírodní kosmetiky, kdo použil tyto ingredience v kosmetice. Získáváme je od pečlivě vybíraných dodavatelů, kteří jsou sami průkopníky v oblasti kosmetických prebiotik a probiotik.

ZLATÁ ORCHIDEA
Zlatá orchidej se díky svému uklidňujícímu účinku používá v tradiční čínské medicíně. Extrakty zlaté orchideje obsažené v linii ZZ SENSITIVE pomáhají regulovat přirozenou hodnotu pH pokožky. To zlepšuje funkce epidermis a vede k redukci citlivosti kůže a zmírnění podráždění. Díky přítomnosti normalizačního probiotického komplexu v přípravcích ZZ Sensitive může vysoce účinná zlatá orchidej naplno projevit své účinky v péči o citlivou pleť.

VLČÍ BOB BÍLÝ
Bílý vlčí bob je aktivní anti-agingovou ingrediencí z přírody. Obsahuje lupeol, který stimuluje kožní buňky k produkci nového kolagenu a zlepšuje i jeho kvalitu. Má tzv. fixující efekt a dokáže napomáhat ke zpevnění kontur obličeje. Posiluje epidermální tkáň, redukuje jemné linie a vrásky.

 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: