-15%

Dárkový box "EXCLUSIV" pro moderní ženu ANTI-DIGITAL

Rating:
98%
SKU:10180
Běžná cena 5248 Kč Akční cena 4461 Kč

Darujte exkluzivní dárkový box přírodní kosmetiky s antidigitální ochranou proti modrému světlu. Dárková kazeta je luxusně zabalená a obsahuje dvě kartičky, které jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit své pocity.

Dostupnost: Skladem
SKU
10180

Pokud hledáte originální dárek pro ženu k jakékoli příležitosti, jste na správném místě. Najít ten nejlepší dárek pro ženu není snadné, zejména pokud vám na ní záleží. Vytvořili jsme speciální dárkové boxy s luxusním balením, které obsahují revoluční, nadčasovou a zároveň moderní přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, jež obsahuje jedinečné přírodní složky bez obsahu kontroverzních látek, s myšlenkou úcty k přírodě a respektu k člověku. Dopřejte si sílu přírody v tomto jedinečném dárku díky krásnému designu produktů, příjemné vůni a dvěma designovým kartičkám s prostorem pro osobní věnování. Darujte jedinečnost spojenou s užitečností, to je dárkový box kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Dárkový box "EXCLUSIV" pro moderní ženu obsahuje:

Čisticí gelovo-mléčný cleanser anti-digital 125 ml
Účinný produkt, který jemně a důkladně odličuje, chrání před zarudnutím způsobeným modrým světlem. Pokožka je po aplikaci čistá a svěží.

Ochranný sprej proti modrému světlu anti-digital 100 ml
Dávka hydratace a ochrany před modrým světlem spolu antioxidanty účinnými proti stárnutí.

Lehký krém Supreme Glow anti-digital 50 ml
Exkluzivní krém proti digitálnímu stárnutí pro posílení pokožky obličeje a dekoltu.

Lehký noční regenerační fluid anti-digital 30 ml
Chrání před viditelnými stresovými reakcemi a podporuje buněčnou detoxikaci.

Balení se skládá z luxusní dárkové krabičky, pěkného výplňového materiálu a uvedených produktů. Součástí balení jsou dvě kartičky: jedna s milým vzkazem a druhá určena pro váš osobní text, kam můžete napsat láskyplné vyznání, slova povzbuzení nebo prostě jen vyjádřit svou náklonnost. Obě kartičky jsou vyrobeny z kvalitního papíru a mají krásný design (viz fotografie v galerii produktu). Celé balení dárkového boxu je navíc ekologické, splňuje všechny požadavky na BIO produkt a pravidla oběhového hospodářství. Rozměry 28x28x10,5 cm.

Nevíte, co napsat na kartičku? Máme pro vás tipy:
„Jsi to nejcennější, co v životě mám.“
„Miluji tě víc než cokoli na světě.“
„Jsi nejkrásnější člověk, jakého znám.“
„Jsi můj nejlepší přítel.“
„Jsem šťastný, že s tebou můžu být.“
„Mami, jsem tak vděčná, že tě mám ve svém životě. Mám tě moc ráda.“

Vlastnosti:

Chrání před vlivy modrého světla.
Podporuje elasticitu pokožky.
Podporuje buněčnou Podporuje buněčnou detoxikaci.

Věděli ste, že?

ANNEMARIE BÖRLIND je prvním výrobcem přírodní kosmetiky na světě, který uvedl na trh přípravek se schopností chránit kůži před škodlivým modrým zářením z chytrých telefonů, tabletů, počítačů, televizorů nebo osvětlení.

ZEPTALI JSME SE 10 ŽEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. JAKÁ BYLA JEJICH ODPOVĚĎ?

Podle průzkumu by přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND jako dárek potěšila 9 z 10 dotázaných žen. Tato značka je vnímána jako vysoce kvalitní kosmetika, která by udělala radost téměř každé ženě.

viki_2_

Jmenuji se Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, dárky pro firmy. Svou práci miluji a jsem si jistá, že naším dárkovým boxem uděláte obrovskou radost a zároveň vyjádříte úctu a vděčnost svému zaměstnanci či obchodnímu partnerovi. Myslím, že každý dobrý zaměstnanec si zaslouží dárek, a to nejen o Vánocích. Kontaktujte mě e-mailem na obchod@borlind.sk nebo mi zavolejte přímo na číslo +421 918 614 797. Těším se na vás.

Podrobnosti
SKU10180
VýrobceANNEMARIE BÖRLIND
Balení28x28x15 cm
EAN9434682210180
Produktová línieROSE NATURE
Napište svou recenzi
Hodnocený produktDárkový box "EXCLUSIV" pro moderní ženu ANTI-DIGITAL
Vaše hodnocení