-15%

Dárkový box "EXCLUSIV" pro moderní ženu ANTI-DIGITAL

Rating:
98%
SKU:10180
Běžná cena 5248 Kč Akční cena 4461 Kč
Darujte exkluzivní dárkový box přírodní kosmetiky s anti-digitálním účinkem ochrany proti modrému světlu. Darčeková kazeta je luxusne balená a obsahuje dve kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnost: Skladem
SKU
10180

Pokud hledáte originální dárek pro ženu na každou příležitost, jste zde správně. Najít ten nejlepší dárek pro ženu není jednoduché, obzvlášť, pokud vám na ní záleží. Vytvořili jsme speciální dárkové boxy v luxusním balení, které obsahují revoluční, nadčasovou, ale zároveň moderní přírodní kosmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, která obsahuje unikátní přírodní ingredience bez obsahu sporných látek s myšlenkou úcty k přírodě a úcty k člověku. Dopřejte sílu přírody v tomto unikátním dárku díky krásným produktům, příjemné vůni a dvěma designovým kartičkám s prostorem pro osobní věnování. Darujte jedinečnost spojenou s užitečností, to je dárkový box kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Dárkový box "EXCLUSIV" pro moderní ženu obsahuje:

Produkty linie ROSE NATURE byly vytvořeny tak, aby pomohly chránit pokožku před stresem a poškozením, které způsobuje modré světlo, které proniká do pokožky podstatně hlouběji než UV záření. V důsledku toho poškozuje buňky a způsobuje tzv. digitální stárnutí, které dlouhodobě ničí buňky a vznikají vrásky. Složení produktů ROSE NATURE chrání pleť před modrým světlem, ať už je to z obrazovek chytrých telefonů, počítačů nebo jiných elektronických zařízení. Jejich složení zahrnuje kvalitní přírodní ingredience, které vynikají svými hydratačními a regeneračními vlastnostmi. Jedinečný komplex PR3 ze tří druhů růží, který je součástí těchto produktů, poskytuje pokožce ochranu, uklidňující a revitalizující účinek.

Čistící gelovo-mléčný cleanser anti-digital 125 ml
Účinný produkt, ktorý jemne a dôkladne odličuje, chráni pred začervenaním spôsobeným modrým svetlom. Pokožka je po aplikácii čistá a svieža.

Ochranný sprej proti modrému světlu anti-digital 100 ml
Ochranný sprej proti modrému světlu s jedinečným účinným komplexem, který chrání pokožku před digitálním zářením a zanechává ji hydratovanou, svěží a s přirozeným leskem.

Lehký krém Supreme Glow anti-digital 50 ml
Exkluzivní krém proti digitálnímu stárnutí, který zanechává pokožku zářivou a vyživenou.

Lehké noční regenerační fluid anti-digital 30 ml
Bojuje proti předčasnému digitálnímu stárnutí, zpevňuje a zklidňuje pokožku.

Dárkový box „EXCLUSIV“ je určen pro všechny typy pleti od 25+. Pro moderní ženy, které kráčejí s dobou.

Balení se skládá z luxusní dárkové krabice, pěkného výplňového materiálu a uvedených produktů. Součástí balení jsou dvě kartičky: jedna s laskavým vzkazem a druhá, určená pro váš osobní text, kde můžete napsat láskyplné vyznání, slova povzbuzení nebo prostě jen vyjádřit svou náklonnost. Obě kartičky jsou vyrobeny z kvalitního papíru a mají krásný dizajn (vid fotografie v galerii produktu). Celé balení dárkového boxu je navíc ekologické, splňuje všechny nároky na BIO produkt. rozměr 28x28x10,5 cm.

Nevíte co na kartičku napsat? Máme pro vás tipy:
„Jsi to nejcennější, co v životě mám."
„Miluji tě víc než cokoliv na světě."
„Jsi nejhezčí člověk, jakého znám."
„Jsi můj nejlepší přítel."
„Jsem šťastný, že jsem tady s tebou."
„Mami, jsem tak vděčná, že tě mám v životě. Mám tě ráda.“

Vlastnosti:

Chrání před vlivem modrého světla.
Podporuje elasticitu pokožky.
Podporuje buněčnou detoxikaci.

Věděli ste, že?

Jsme prvním výrobcem přírodní kosmetiky na světě, který na trh uvedl přípravek se schopností chránit kůži před škodlivým modrým zářením z chytrých telefonů, tabletů, počítačů, televizorů nebo z osvětlení.

ZEPTALI JSME SE 10 ŽEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. JAKÁ BYLA JEJICH ODPOVĚĎ?

Hover Box Element

Podle průzkumu by přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND potěšila jako dárek 9 z 10 dotázaných žen. Tato značka je vnímána jako vysoce kvalitní kosmetika, která by udělala radost skoro každé ženě.

viki_2_

Jmenuji se Viktória Kossuthová a zabezpečuji projekt GIFT BOXŮ, dárků pro firmy. Svou práci miluji a jsem si jistá, že našimi dárkovými balíčky uděláte obrovskou radost a zároveň vyjádříte úctu a vděk svým zaměstnancům či obchodním partnerům. Myslím, že každý dobrý zaměstnanec si zaslouží dárek, a to nejen na Vánoce. Kontaktujte mě na obchod@borlind.sk nebo přímo volejte na tel: +421 918 614 797. Budu se na vás těšit :)

Podrobnosti
SKU10180
VýrobceANNEMARIE BÖRLIND
Balení28x28x15 cm
EAN9434682210180
Produktová línieROSE NATURE
Napište svou recenzi
Hodnocený produktDárkový box "EXCLUSIV" pro moderní ženu ANTI-DIGITAL
Vaše hodnocení