Přírodní kosmetika - PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : POSILUJÍCÍ INTENZIVNÍ PÉČE

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O PLEŤ Annemarie Börlind : POSILUJÍCÍ INTENZIVNÍ PÉČE

POSILUJÍCÍ INTENZIVNÍ PÉČE - dodatečná pleťová péče pro individuální potřeby pleti

Řada produktů posilujícím intenzivní péče od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND cíleně nahrazuje nebo doplňuje kosmetické přípravky ve druhém ošetřujícím kroku (posílení, tonizace pleti) systematické pleťové péče.

  • Vysoce koncentrované aktivní látky
  • Rychlá aplikace
  • Viditelné výsledky již za krátkou dobu užívání

Intenzivní, vysoce účinné přírodní produkty lze použít jako mimořádnou péči v podobě kúry nebo je zařadit do běžného programu každodenní pleťové péče. Inovativní produkty posilujícím intenzivní péče jsou výjimečné vysokou koncentrací účinných aktivních látek, rychlou aplikací a viditelnými výsledky již po krátké době používání.

BEAUTY SHOT koncentráty
Veganské intenzivně koncentráty s okamžitým efektem BEAUTY SHOTS poskytují cílenou péči a koncentrovaný zkrášlující účinek pro různé typy pokožky. Jejich inovativní složení a účinky jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého typu pleti. Díky mimořádně vysoké koncentraci účinných aktivních rostlinných látek jejich efekt vidět okamžitě.

Séra ANTI-Pollution
Výjimečné přírodní séra s obsahem inovativních látek jsou určeny k ochraně před předčasným stárnutím pokožky vlivem znečištění z okolního prostředí (jemný prach, částice sazí apod). Séra fungují na kůži jako ochranný štít, brání průniku volných radikálů a jemných prachových částic do kůže a zároveň penetrují do hloubky pleti cenné pečující a výživné látky.

ZPEVŇUJÍCÍ PLEŤOVÝ GEL
Extra péče, která dodává pokožce pevnější kontury, sjednocuje a zmírňuje nerovnoměrný vzhled a zjemňuje lehkou kuperóze. Vhodný pro všechny typy pleti.

INTENZIVNÍ PEČUJÍCÍ KAPSLE
Přírodní olejové kapsle na suchou, citlivou pleť s potřebou regenerace, hydratace a zlepšení elasticity pleti od 35 věku s okamžitým a dlouhodobým účinkem. Podporují odolnost kůže, intenzivně hydratují, regenerují a vyhlazují.

1 2
Zoradiť podľa:
1 2
Zoradiť podľa: