Přírodní kosmetika - PÉČE O VLASY Annemarie Börlind

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O VLASY Annemarie Börlind

Podkategorie:

Prírodná kozmetika - Starostlivosť o vlasyPřirozená a přírodní péče o vlasy - produktová linie SEIDE

Unikátní kosmetická řada Seidel pro všechny typy vlasů od certifikované přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND poskytuje vaší koruně krásy intenzivní péči. Všechny šampony, kondicionéry a vlasové masky mají účinné, čistě přírodní složení a neobsahují žádné chemické a škodlivé látky. Neobsahují sulfáty, minerální oleje, silikony, PEG či geneticky modifikované suroviny. Všechny složky použité v těchto kosmetických produktech vlasové péče pocházejí jsou bio a pocházejí z kontrolovaného zemědělství nebo kontrolovaného sběru ve volné přírodě.

Všechny složky použité v těchto produktech jsou z bio kontrolovaného pěstování.

Hlavní složky přírodní vlasové kosmetiky SEIDE:

Javorový sirup - Cukr obsažený v javorovém sirupu proniká hluboko do vlasové struktury, dodává vlasu obrovské množství vlhkosti a zpevňuje ho zevnitř ven.

Sodium PCA je přirozený komponenta lidské pokožky, který má silnou schopnost vázat ve vlasech vlhkost a redokovať jejich elektrizování.

Extrakt z lipového květu vytváří na vlasech ochranný film a dodává jim objem.

Pšeničný protein váže ve vlasech vlhkost, posiluje je, dodává jim lesk a pružnost.

Aloe vera poskytuje vlasům obrovské množství vitamínů, minerálů a aminokyselin a zklidňuje pokožku hlavy.

Prírodná kozmetika - Aloe vera 

Unikátní patentovaný Natural Care Komplex © v šamponech přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje javorový sirup, aloe vera a komplex Aquarich © z černého ovsa a lecitinu.

 

Tento přírodní komplex váže ve vlasech velké množství vlhkosti, čímž zabraňuje jejich dehydrataci a lámavosti. Posiluje vlasy zevnitř směrem navenek, dodává jim lesk. Aminokyseliny obsažené v tomto komplexu opravují poškozené vlasy a zlepšují vlasovou strukturu.

Patentovaný přírodní Natural Oil Komplex © v našich přírodních kondicionérů a vlasové masce obsahuje olej z amazonského Superovoce pracaxi a mandlový olej. Tento unikátní komplex aktivních látek vyhlazuje povrch vlasu, zklidňuje pokožku hlavy, pomáhá ve vlasech vázat vlhkost. Výsledkem jsou lesklé, méně lámavé vlasy, které se snadno rozčesávají.

 

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: