Přírodní kosmetika - PÉČE O VLASY Annemarie Börlind

ÚČINNÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA Výhradní distributor pro ČR a SK
MENU

MENU

PÉČE O VLASY Annemarie Börlind

Podkategorie:

Přírodní péče o vlasy přináší kromě čistě přírodního složení šampónů i produkty v podobě kondicionérů a masky. Všechny produkty vlasové starostlivosti jsou bez jakýchkoliv chemických a škodlivých látek, bez sulfátů, minerálních olejů, silikonů, PEG a pod.

Všechny složky použité v těchto produktech jsou z bio kontrolovaného pěstování.

Hlavní složky:

Javorový sirup - cukr obsažený v javorovém sirupu penetruje do hloubky vlasové struktury, dodává obrovské množství hydratace a zpevňuje vlasy zevnitř ven.
Sodium PCA je přírodní komponent lidské pokožky, má silnou schopnost vázání vlhkosti ve vlasech a redukuje elektrizování vlasů.

Extrakt z lipového květu vytváří ochranný film, dodává vlasům objem.

Pšeničný protein váže vlhkosťt posiluje, dodává vlasům lesk a pružnost.

Aloe vera poskytuje vlasům obrovské množství vitamínů, minerálů a aminokyselin.
Natural Care Komplex© v šampónech obsahuje javorový sirup, aloe vera a Aquarich© - pocházející z černého ovse  a lecitinu váže vlhkost, posiluje vlasy zevnitř ven, aminokyseliny opravují poškozené vlasy,dodáva obrovské množství hydratace, dodává lesk, uklidňuje pokožku hlavy a vylepšuje strukturu vlasů.
Natural Oil Komplex© v kondicionérech a masce obsahuje pracaxi  a mandlový olej vyhlazuje povrch vlasů, zklidňuje pokožku hlavy, pomáhá vázat vlhkost a vlasy jsou tak lesklé, méně lámavé a lehce se rozčesávají.

Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa: