Nejlepší dárek pro ženu, která kráčí s dobou

Najlepší darček pre ženu, ktorá kráča s dobou
4. září 2023 5 minut čtení
Nejlepší dárek pro ženu, která kráčí s dobou

Opakuje se to rok co rok. Každý rok si zvykneme lámat hlavu, jakým dárkem obdaříme naši kamarádku, mamku, manželku či kolegyni. Pokud hledáte něco speciálního pro ženu, která je moderní a trendy a chce jít s dobou, je zde něco, co vám může usnadnit výběr. A je to ekologické, praktické a krásné. Zajímá vás co? Čtěte dál!

Před tím, než začnete hledat ten nejlepší dárek pro ženu této doby, měli byste vědět 3 hlavní body, které jsou při výběru dárku pro vás nejpodstatnější:

1. Hledá hlubší hodnotu – žena této doby často v dárku hledá hlubší gesto, než jen dostat dar, chce něco, co ji zasáhne a potěší. Chce vědět, že někomu na ní záleží a dárkem to chce vyjádřit. Chce něco speciálního, co by si sama běžně nekoupila. A my něco takového máme. Jste zvědaví? Čtěte dál. J

2. Chce se cítit oceněna – žena této doby chce cítit ocenění nejen své práce, ale také své sebehodnoty pro druhého člověka. Chce i skrze dar pocítit, že je výjimečná.

3. Chce pro sebe to nejlepší – moderní žena této doby se nespokojí s průměrem, už ví, že si může dovolit pro sebe jen to nejlepší.

Tip na nejlepší dárek pro moderní ženu

darcekovy-box-exclusiv
Luxusní dárkový box pro ženu, který je určen moderní ženě této doby.

Dárkový box „EXKLUSIV“ pro moderní ženu ANTI-DIGITAL obsahuje moderní produkty z linie ROSE NATURE anti-digital od přírodní kosmetiky ANNEMARIE BORLIND. Účinnost, elegance a inovativnost v jednom, která stejně jako okouzlí účinky, tak i svým nadčasovým vzhledem.

Rozmanité produkty, jejichž kombinaci jsme promysleli za vás zabalené v luxusním dárkovém boxu, a to navíc s milým odkazem, který zasáhne všechny smysly a dá ženě pocit výjimečnosti.

Proč vybrat dárkový box „EXKLUSIV“ pro moderní ženu?

Každá žena se chce líbit a zůstat navždy mladá. Mnoho žen hledá účinnou kosmetiku, která vyhladí vrásky či zpomalí vznik prvních jemných linií. Dnešní moderní žena pracuje hodně s počítači, chytrými telefony a digitálními technologiemi. Je neustále obklopena modrým světlem, které poškozuje její buňky a způsobuje stárnutí.

Věděli jste, že jednou z příčin vzniku vrásek a pigmentových skvrn je právě vliv modrého světla, kterými jsme neustále obklopeny?

Darujte své kamarádce, manželce či kolegyni dárek, který zajistí ochranu před jedním z nejčastějších příčin stárnutí, před digitálním stárnutím.

Dárkový box EXKLUSIV


Dárkový box „EXKLUSIV“ pro moderní ženu ANTI-DIGITAL v sobě obsahuje světovou inovaci, kdy přírodní značka ANNEMARIE BORLIND představuje poprvé pleťovou linii anti-digital pro ochranu proti modrému světlu. Dárkový box obsahuje komplexní přírodní pleťovou péči linie ROSE NATURE. Skvělý účinek spočívá v síle 3 růží, a to nejen kvůli nádherné moderní vůni, ale také samotné jemné textuře produktů. Jakmile si produkty nanesete na obličej, vás přesvědčí samotný účinek vynikajících hydratačních, regeneračních a anti-aging vlastností. Bez ohledu na to, jaký má žena typ pleti či věk, dárkový box EXKLUSIV ji jednoznačně potěší. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti a od věku 25+.

ANNEMARIE_B_RLIND_ROSE_NATURE_Internet_9902
Dárková kazeta, která je vhodná jako dárek pro ženu – kolegyni, kamarádku či manželku.

Dárková kazeta obsahuje:

  • čistící gelově-mléčný cleanser anti-digital 125 ml,
  • ochranný sprej proti modrému světlu anti-digital 100 ml,
  • lehký krém Suprem Glow anti-digital 50 ml,
  • lehké noční regenerační fluid anti-digital 30 ml.

Na ekologii nám záleží, i když jde o dárky

Dárky na Vánoce či k narozeninám jsou často krásné, ale ne moc ekologické. Téma udržitelnosti je však pro nás stále priorita, a proto jsou veškeré dárkové boxy ANNEMARIE BÖRLIND udržitelné. Přiznáme se, že to byla docela fuška, navrhnout luxusní dárky, které budou splňovat kritéria vysoké kvality přírodních pleťových produktů a zároveň ekologických obalů, včetně krabice či výplňového materiálu. Nakonec se to podařilo a my můžeme hrdě prohlásit, že všechny produkty ANNEMARIE BÖRLIND jsou přírodní, mají pečeť CSE „certified sustainable economics“ - trvale udržitelné ekonomiky a obaly jsou recyklovatelné. Dárkové boxy, které jsou ekologické a výplňový materiál je také plně kompostovatelný i v domácích kompostérech. Tímto si můžete užívat dvojí radosti, a to nejen z kvalitní přírodní kosmetiky, elegantního (+ udržitelného) dárkového provedení, ale zároveň dobrý pocit z udržitelného jednání a ochrany planety.

Related posts