Hledáte dárky pro zaměstnance? Připravili jsme si pro vás skvělé tipy!

Hledáte dárky pro zaměstnance? Připravili jsme si pro vás skvělé tipy!
8. listopadu 2023 5 minut čtení
Hledáte dárky pro zaměstnance? Připravili jsme si pro vás skvělé tipy!

Vedoucí pracovníci a manažeři často podceňují moc slova „děkuji". Toto téma je zvláště aktuální v dnešním pracovním světě, kde fluktuace zaměstnanců je vysoká a udržení kvalifikovaných lidí je stále obtížnější. Proč je důležité zaměstnance náležitě ocenit? A jaký dárek zvolit? Dozvíte se v článku.

Proč je důležité říci DĚKUJI?

viki_lenka_box
V boxech se ukrývají děkovné vzkazy, kterými dáte vděčnost patřičně najevo a které zasáhnou všechny smysly.

Majitelům firem a manažerům se neustále připomíná, jak důležité je vyjádřit uznání svým zaměstnancům. Když se zaměstnanci skutečně cítí oceňováni, je méně pravděpodobné, že odejdou do jiné práce nebo se hodí na marodku. Kromě toho, když se zaměstnanci cítí oceněni, hodnocení zákazníků mají tendenci stoupat a manažeři uvádějí, že si práci více užívají. Z průzkumů však vyplývá, že ženy v pracovním prostředí dostávají velmi málo slovního ocenění nebo pochvaly, což je pro ně často důležitější než finanční odměna. Otázkou však zůstává, jak je správně ocenit, abyste naplnili jejich očekávání? Na trhu je totiž široký výběr firemních dárků a vybrat ten nejlepší dar pro ženu je poměrně náročné.

Řekněte DĚKUJI dárkovým boxem

Pravděpodobně i vy dobře znáte situaci, kdy jste chtěli poděkovat za skvělou práci prostřednictvím dárku. Dělali jste vše proto, abyste pořídili originální a zároveň výjimečný dar pro ženu, manažerku či obchodní partnerku, ale nic vhodného jste nenašli. V případě dárkového boxu ANNEMARIE BÖRLIND si můžete být jisti, že udeříte hřebík po hlavičce. Protože my víme co ženy chtějí :). 9 z 10 dotázaných žen by potěšila právě lukrativní přírodní kosmetika ANNEMARIE BÖRLIND. Krásný elegantní dárkový box plný lásky a milých děkovných vzkazů je už jen zásahem do srdíčka. A přesně o to jde. Potěšit, poděkovat, vyvolat zážitek a zapamatovat si ho. Dovedete si představit lepší dar než ten, kterým si vytvoříte hluboký vztah, loajalitu a ještě se bude všude o vás či firmě mluvit v dobrém?

viki_zmena_pozadia-edit
Krásný elegantní dárkový box plný exkluzivní přírodní kosmetiky a milých děkovných vzkazů.

Dar pro ženu, manažerku a obchodní partnerku

Ženy se od nepaměti vždy rády starají o svou krásu víc než muži. A není tomu jinak ani v případě žen v práci či vrcholových manažerek. Tím, že jsme každodenně vystavováni modrému světlu z počítačů či chytrých telefonů, urychlujeme si stárnutí pleti.

rose-nature
Linie ROSE NATURE chrání před škodlivými vlivy modrého světla.

Proto je vhodné je obdarovat dárkovým boxem obsahujícím produkty, které pomáhají blokovat průniku modrého světla do pokožky a lépe zvládat digitální stres..

Dárkový box EXKLUSIV je složen z produktů z linie ROSE NATURE, která je navržena právě pro ochranu pokožky před digitálním stresem a jeho negativními účinky. Tyto produkty obsahují komplex z růží PR3, který nejen chrání pokožku před modrým světlem, ale také podporuje buněčnou detoxikaci a dodává pokožce zářivý a svěží vzhled.

Věděli jste, že kosmetika proti digitálnímu stresu je světová inovace od značky ANNEMARIE BÖRLIND? O negativním vlivu modrého světla z elektronických zařízení na pokožku se nemluví zatím mnoho, ale jeho vliv na stárnutí pokožky je daleko nebezpečnější než UV záření. Více o tom, jaké změny způsobuje modré světlo v našich kožních buňkách, se dozvíte ZDE.

Výjimečný exkluzivní dar pro ženu

naturoyale
Linie NATUROYALE obsahuje bílou lanýžku, která je považována za diamant anti-aging kosmetiky.

Pokud hledáte opravdu výjimečný dar pro někoho, koho chcete náležíte ocenit a potěšit, dárkový box s produkty NATUROYALE BIOLIFTING je skvělá volba. Nese v sobě jedinečnost a exkluzivitu, která vám umožní vyjádřit svou vděčnost a uznání osobám, které jsou pro vás důležité.

Přípravky linie Naturoyale obsahují bílou lanýžku, která se považuje za diamant v anti-aging kosmetice. Tato složka je velmi účinná - dokáže rozzářit každou pleť a zároveň ji i efektivně zregenerovat, zbavit pigmentových skvrn a vrásek. Ne nadarmo se tato linie nazývá také královská. O pleť se postarají vzácné ingredience hodné královen.

Chcete-li potěšit ženu ať už doma nebo v práci, darujte její úsměv a toho dosáhnete, když jí jeden dáte prostřednictvím DÁRKOVÝCH BOXŮ, kde máte garanci úspěchu a vyčarování ÚSMĚVU. A o to přece jde!

Related posts