ANTI-AGING pro citlivou pleť, máme super tipy

ANTI-AGING pro citlivou pleť, máme super tipy
20. července 2023 5 minut čtení
ANTI-AGING pro citlivou pleť, máme super tipy

Máte citlivou pokožku? S největší pravděpodobností budete souhlasit s tím, že při výběru kosmetiky jste si nejednou lámali hlavu. Lidé s citlivou pletí vynechávají anti-aging péči z obavy, aby své pleti další nezpůsobili podráždění. V článku přinášíme několik doporučení, která vám pomohou při výběru toho nejlepšího pro vaši citlivou pleť.

Jak vybrat ten správný produkt pro citlivou pokožku?

Citlivá pleť má tendenci reagovat na různé podněty vnějšího prostředí nebo chemické složení červeným výsypem či zánětem. Ochranná bariéra citlivé pokožky je narušena, proto je velmi důležité vybírat produkty, které ji ještě více nepodráždí, ale poskytnou jí výživu a zpevnění.

Jak vybrat ten správný produkt pro citlivou pokožku?

Jedním z důvodů, proč je vaše pokožka citlivá, může být používání kosmetiky s dráždivými chemickými složkami. Citlivost může mít obrovské množství spouštěčů, ti nejznámější jsou sloučeniny PEG, silikony či syntetické vůně. Například pod nenápadným slovíčkem parfém ve složení produktu se může ukrývat agresivní dráždidlo. Proto je obrovskou výhodou přírodních certifikovaných značek, že jsou bez škodlivých chemických látek a že používají pouze vůně z bylinných extraktů, které nepředstavují pro pokožku riziko podráždění. Namísto toho obsahují vysokou koncentraci účinných zklidňujících přírodních látek s výjimečnými účinky. V případě certifikovaných dermokosmetických značek založených na přírodě se setkáváme také s anti-agingem pleti bez vůně a bez barviv. Čtěte dále a dozvíte se, které produkty jsou naše super tipy anti-agingu pro citlivou pokožku, a to bez škodlivých látek!

Tyto anti-aging produkty splňují vysoké nároky citlivé pleti

Citlivá pokožka si vyžaduje zvláštní péči. Vybrali jsme pro vás tipy, které mají silné
anti-aging účinky a zároveň pomohou vaší pleti posílit ochrannou bariéru a zmírnit citlivost. Hydratace, regenerace, obnova, uklidnění a anti-aging je to, co v každém z produktů naleznete.

REGENERATION E

Regeneration E je anti-aging linie od dermokosmetiky DADO SENS pocházející z dílny výroby ANNEMARIE BÖRLIND a je speciálně vyvinuta pro osoby s citlivou pokožkou. Redukuje rozpad kolagenu v pokožce, co je jednou z hlavních příčin stárnutí pleti, proto je také vhodná jako prevence stárnutí. Jedinečná kombinace ektoinu, zinku či extraktu z kořene lékořice zvyšuje vitalitu buněk, čím intenzivně opravuje ochrannou bariéru pokožky. Přibývajícím věkem se pokožka stává tenčí, ztrácí vlhkost a schopnost vázat vodu v buňkách. Právě tato linie aktivuje buněčný metabolismus a navrací schopnost regenerace, schopnost vázat vodu v pokožce, to vše se zklidňujícím anti-aging efektem.

regeneration_e_jpg
Linie Regeneration E je vhodná také pro extrémně citlivou pleť nebo také na pleť s atopickou dermatitidou či psoriázou.
  • pro zralou, citlivou, suchou pleť, s atopickou dermatitidou, psoriázou, pro každého, koho trápí krátkodobě nebo dlouhodobě různá disfunkce pleti
  • bez barviv, bez vůní, silikonů, sloučenin PEG a jiných chemických látek
  • věk 35 +
IMG_9422-Edit

„Vždy mě fascinovala inovativnost a nadčasovost ANNEMARIE BÖRLIND“,
tvrdí Henrieta Martinková

Tip Henriety Martinkové, expertky na přírodní kosmetiku

regeneration_e_system_absolute
Línia vhodná pre pokožku, ktorá stráca pružnosť a elasticitu.

SYSTEM ABSOLUTE

Pokud chcete pro vaši pokožku péči bez nepříjemných reakcí, ale zároveň chcete aktivně posilovat kožní bariéru a zmírnit citlivost, produkty SYSTEM ABSOLUTE mohou být to pravé. Vysoká koncentrace přírodních aktivních látek bez chemického složení je vhodná právě pro citlivou pokožku, která potřebuje obnovit ochrannou bariéru a zároveň účinně posílit elasticitu a redukovat vrásky.

  • pro zralou, stárnoucí, namáhanou pleť
  • bez barviv, bez syntetických vůní, silikonů, sloučenin PEG jiných chemických látek
  • věk 35 +

Lehká textura pro citlivou pleť s anti-aging efektem

NatuRepair Detox & DNA repair fluid

Mezi klenoty značky ANNEMARIE BÖRLIND právem řadíme NatuRepair Detox & DNA repair fluid, který poskytne citlivé pleti nadstandardní péči, která obnovuje buňky a přispívá k obnově ochranné bariéry. Redukuje rozklad kolagenu, čím výrazně přispívá ke zpomalení stárnutí. Obsahuje množství antioxidantů, které pomáhají nejen proti přirozenému stárnutí, ale také stárnutí způsobenému vlivy vnějšího prostředí, jako jsou volné radikály. Je lehký, s příjemnou vůní, ideální na léto pro ženy se smíšenou či normální pokožkou. Doporučujeme pro denní i noční používání jako alternativa denního či nočního krému.

naturepair
Obsahuje vzácný komplex přírodních ingrediencí pro nadstandardní péči.
Related posts