Suchá pleť po 30-tce - jaká je správná péče?

Suchá pleť po 30-tce - jaká je správná péče?
17. března 2023 5 minut čtení
Suchá pleť po 30-tce - jaká je správná péče?

Péče o pleť se většinou po oslavě 30. narozenin mění. Naše pleť má najednou úplně jiné potřeby než když jste měla 20 let. Už vás chválabohu netrápí akné či mastná problematická pleť. Pleť je spíše suchá a možná se objevily také první drobné vrásky kolem očí a úst. Jakou péči vyžaduje suchá pleť po třicátce? Přinášíme vám seznam produktů, které by neměly chybět ve vaší pleťové péči.

Seznam produktů, které byste si měli pořídit

Regenerace pleti začíná již čištěním

Jak si každé ráno myjeme zuby, rovněž bychom měli vyčistit svoji pleť. Během noci se aktivují přirozené obnovující čistící procesy.

Pleť se zbavuje odumřelých buněk a to vše nám ráno zůstane na pleti. Proto je třeba pleť očistit, aby byla připravena k regeneračním krokům, které následují po čištění.

Pravidelná péče o pleť pomáhá udržovat její přirozenou rovnováhu a chránit ji před vlivem vnějších faktorů, které mohou způsobit vysušení a podráždění.

Dizajn_bez_n_zvu-180
Regenerační čistící mléko jemně a účinně odstraňuje nečistoty a make-up a zároveň pleť hydratuje a chrání před vysoušením.
Dizajn_bez_n_zvu-179
Gelovité pleťové tonikum/sérum a zvlhčovač intenzivně hydratuje sušší, málo hydratovanou pleť a zanechává její dlouhotrvající svěžest.

Posílení v podobě pleťového gelu

Pleť potřebuje tonizaci a posílení víc než si myslíte. Slouží k tomu, abyste posílili ochrannou bariéru vaší pleti, vyrovnali pH na pokožce, díky čemuž zůstane vaše pleť v kondici.

Jeho úkolem je zároveň hydratovat pleť a dodat jí svěžest.

Vyberte si tonikum na pleť, které bude odpovídat vašim potřebám a používejte jej pravidelně jako součást své dennodenní rutiny. Vaše pleť vám za to poděkuje!

Regenerační denní a noční krém na suchou pleť

Slyšíme správně? Že vám doposud stačil jeden krém na den i noc? Pokud to s péčí o svoji pleť myslíte vážně, nechte si prosím fakt poradit. Naše pleť má v průběhu dne různé potřeby.

Zatímco ve dne potřebuje krém na ochranu a hydrataci (i pod makeupem), v noci si potřebuje odpočinout a zregenerovat.

Proto je dobré zvolit si na noc krém s jinými složkami než na den. Tento rozdíl ve vztahu k hydrataci pleť pochopí a ocení.

Dizajn_bez_n_zvu-181
Regenerační denní krém pro suchou pleť poskytuje intenzivní ochranu proti volným radikálům, regeneraci a hydrataci pleti.

Úkolem regeneračního krému na den je hydratovat suchou pleť po celý den a chránit ji před vnějšími vlivy. Po třicátce se k účinkům krémů přidává i anti-aging péče. Suchá pleť je celkově náchylnější k tvorbě vrásek. Věkem se může stát, že vaše pleť bude citlivější. Proto se rozhlédněte po šetrné, ale účinné přírodní kosmetice , která je určena pro suchou pleť s prvními vráskami.

Annemarie BÖRLIND přináší řadu LL Regeneration pro suchou pleť s prvními vráskami, která je její nejprodávanější řadou na světě díky prokazatelným účinkům. Obsahuje aktivní LL Biokomplex, který aktivuje regeneraci buněk, díky čemuž bude vaše pleť vyhlazená, regenerovaná a bude mít po letech jas :)

Účinný oční krém proti vráskám

Zpravidla objevíme první vrásky v okolí očí a vrásky pod očima. Není to náhoda. Pokožka kolem očního okolí je tenká. Vaziva zde ztrácejí pevnost mnohem rychleji než například na tvářích. Vytrácí se vlhkost, vaziva se oslabují až se nakonec přetrhnou. A vznikají hluboké vrásky.

Máme dobrou zprávu. Dá se tomu předcházet. Máte-li náhodou 20-tku na krku a právě čtete tento článek, začněte se hned teď starat o oční okolí. Máte-li už 30 a dosud jste oční krém nepoužívali, investujte do opravdu účinného očního krému proti vráskám, který toho dokáže dost zachránit.

Řada LL Regeneration obsahuje i regenerační oční krém , který mimořádně účinně působí v boji proti prvním vráskám. Díky systému LL Biokomplex, který účinně regeneruje pokožku a redukuje jemné vrásky, bude vaše pleť vyhlazená, regenerovaná a viditelně svěží.

Anti-aging make-up pro suchou pleť

Po třicátce se mění nároky i na náš makeup. Už neslouží jen jako pomůcka k překrytí drobných chybiček krásy. Přece jen ho máme na tváři každý den i několik hodin, proto by nám kromě estetické stránky měl přinést i nějaký benefit. Přírodní dekoratívní kosmetika značky Annemarie BÖRLIND mají antiaging účinky, čili váš boj proti vráskám probíhá během celého dne. Kromě toho má regenerační účinky a překryje drobné vrásky. Přesto působí na pleti přirozeně. Co žena po třicátce ocení víc? :)

4011061535109_00942653_ANNEMARIE_BOERLIND_-_Makeup_Sunkissed_Office_8840
Přírodní dekorativní kosmetika zdůrazní vaši krásu a podtrhne vaši osobnost.
Related posts