Bio Aloe vera z Guatemaly, nejvyšší kvalita pro vaši pleť

Bio Aloe vera z Guatemaly, nejvyšší kvalita pro vaši pleť
25. dubna 2023 4 minut čtení
Bio Aloe vera z Guatemaly, nejvyšší kvalita pro vaši pleť

O aloe vera jste už určitě slyšeli. Ale věděli jste, že má příznivé účinky pro naši pleť? Přisuzují se mu zásluhy za krásu samotné Kleopatry. Jelikož se tento klenot z přírody vyznačuje léčivými a uklidňujícími účinky, značka ANNEMARIE BÖRLIND přichází s novinkou - s přírodním 2-fázovým ALOE VERA shakem!

Věděli jste, že existuje až 450 druhů aloe vera? Ale jen jeden z nich má skutečné léčivé účinky. Jmenuje se aloe barbadensis, také nazývaný jako „pravé aloe vera“. Díky svým mimořádným účinkům se používá nejen v kosmetice, ale je významnou součástí různých léčiv.

Jaké zázračné účinky má Aloe vera z Guatemaly?

Aloe vera obsahuje mix samých dobrých věcí, ze kterých může benefitovat naše pokožka. Obsahuje až 160 živin a vyznačuje se výborným zadržováním vody, díky čemuž dokáže přežít i v těch nejextrémnějších podmínkách. Aloe vera sestává z aminokyselin , vitamínů , minerálů a enzymů , které stimulují organismus.

aloevera
Aloe vera je plná vitamínů, minerálů a antioxidantů, které dohromady tvoří výživný koktejl pro pleť.

Za zmínku stojí jeho hlavní aktivní složka, která se nazývá aloveróza . Je kombinací cukru a proteinu . Tato látka se tvoří iv našem těle přibližně do puberty. Potom je naše tělo odkázáno na její příjem z venku, přičemž je pro jeho fungování velmi důležitá.

Posiluje totiž náš imunitní systém , čímž jej chrání před viry a bakteriemi, a tedy před potenciálními chorobami.

Jaké účinky má BIO aloe vera na naši pleť?

Aloe vera díky obsahu až 160 aktivních látek regeneruje pleť a obnovuje její přirozenou rovnováhu . Dokáže naši pleť uklidnit, hydratovat, na druhé straně jí pomáhá protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Aloe vera vám dokáže pomoci zejména v těchto případech:

  • suchá pleť
  • vrásky
  • citlivá pleť
  • podráždění pleti

Novinka od ANNEMARIE BÖRLIND: 2-fázový ALOE VERA shake

Zklidňující a regenerační účinky aloe vera jsme přenesli do novinky od ANNEMARIE BÖRLIND - 2-fázový aloe vera shake . Přírodní sérum obsahuje vyvážený poměr z aktivních 160 přírodních ingrediencí, čímž poskytuje dehydrované pleti hydrataci, zároveň zklidnění pro citlivou pleť.

2-fázový aloe vera shake díky šťávě z listů aloe vera, botanické kyselině hyaluronové a minerální vodě z Černého lesa dodává pleti vlhkost a potřebné výživné látky. Aloe vera jako významný zdroj vody a botanická kyselina hyaluronová udrží v pleti vodu, díky čemuž vyplní drobné linie a vyhladí pleť.

2-fázový aloe vera shake obsahuje aktivní komplex rybízového oleje a extraktu z balónové vinné révy, které zklidní podrážděnou a citlivou pleť. Vysoce kvalitní rostlinné oleje posilují a chrání kožní bariéru.

DSC_7912
Koktejl z bio aloe vera je plný vitamínů, minerálů a aminokyselin.

Kvalitní bio jojobový olej obsahuje přírodní formu vitamínu E, který pracuje s pokožkou jako antioxidant – může pomoci pleti vypořádat se s oxidačním stresem způsobeným volnými radikály a jinými toxiny.

Odkud získáváme aloe vera v BIO kvalitě?

aloe-vera-felder-guatemala-el-progreso
Aloe vera pěstovaná v přirozeném prostředí Guatemaly.

Aloe vera získáváme přímo z jeho přirozeného prostředí v Guatemale, kde má díky subtropickému prostředí perfektní podmínky pro život.

Roste v El Progreso, které se nazývá také „Guatemalskou pouští“ . Jedná se totiž o nejteplejší a nejsušší místo v zemi .

Pěstuje se na velkých polích. Sklizeň probíhá v lednu až únoru, v letním období v červenci a srpnu. Období mezi tím je důležité pro rozvoj těchto rostlin.

Spolu s naším partnerem CAC (Concentrated Aloe Corporation) spolupracuje značka ANNEMARIE BÖRLIND se 14 nezávislými zemědělci v regionu. Aktuálně jednáme s dalšími 10 zemědělci, kteří jsou v procesu certifikace.

Tento projekt zajišťuje práci pro 250 lidí, kteří dostávají spravedlivě zaplaceno. Výsledkem je certifikované aloe vera v BIO kvalitě , které se nepostřikuje ani nehnojí, je organické a poskytuje naší pleti výjimečnou péči.

projekt-aloe-vera-2
Výsledek spolupráce s naším partnerem CAC.
Related posts