Stop suché a dehydrované pleti

Stop suché a dehydrované pleti
4. října 2023 6 minut čtení
Stop suché a dehydrované pleti

Svěží, zářivá pleť se zdravou růžovou barvou. Tak by měla vypadat naše tvář, když je pokožka v absolutní formě a je jí dopřáno vše, co potřebuje. Ale mnoho z nás trápí dehydrovaná pleť, která je výsledkem několika let nesprávné péče. Následně bojujeme se suchými místy na tváři, které provázejí šupinky a nepříjemné pnutí.

Právě pro tento typ pleti značka ANNEMARIE BÖRLIND vyvinula speciální linii ROSE DEW s výtažky z růže as obsahem růžové vody, která poskytuje pleti harmonizující a uklidňující péči.

Sila ruží a ružovej vody

Sílu růží znali již ve starém Egyptě. Egyptská královna Kleopatra znala jejich účinky a proto je pravidelně používala ve své pleťové péči. Účinky růží na pleť jsou natolik významné, že jsou oblíbenou přírodní ingrediencí kosmetických firem dodnes.

A není se čemu divit. Růže obsahují více než 300 aktivních účinných látek, ze kterých naše pleť může profitovat. Značka ANNEMARIE BÖRLIND využívá například kmenové buňky růže z Černého lesa v Německu. Tento extrakt má tak výjimečné regenerující účinky, že se značka ANNEMARIE BÖRLIND rozhodla využít sílu extraktu z růží i v linii ROSE DEW. A to není všechno. Tato linie je posílena také o růžový olej a oblíbenou růžovou vodu! Proč jsou tak jedinečné?

Přírodní a účinné složky v linii ROSE DEW

Ružová voda

Růžová voda

Damašská růžová voda se získává z růží z organického pěstování. Má zvlhčující, mírně antimikrobiální účinek a jemnou přírodní vůni. Jedná se o velmi silnou přírodní ingredienci s obsahem více než tří set cenných látek, které napomáhají pleti zadržovat vlhkost, chrání ji před škodlivými vlivy a posilují její ochrannou bariéru. Regenerují totiž buňky a zpomaluje stárnutí pleti. Vyrovnává pH pokožky a zbavuje pleť jemných linek a vrásek.

Extrakt z organické alpské růže

Extrakt se získává z certifikované divoké odrůdy alpských růží, které rostou ve švýcarských Alpách. Chrání pokožku před volnými radikály a tím i před předčasným stárnutím pokožky způsobeným prostředím, především UV zářením a znečištěným ovzduším. Je známou přírodní, dokonce léčebnou ingrediencí již od dob antického Říma.

Extrakt z organickej alpskej ruže
Organický avokádový olej

Organický avokádový olej

Avokádo je v kosmetice velmi cennou ingrediencí pro jeho vysoký obsah rozličných živin – vitamínů A, D, E a K, karotenoidů, biotinu, kyseliny listové, vápníku, vlákniny či zdravých nenasycených tuků. Avokádo nejenže snižuje hladinu cholesterolu, ale má také uklidňující a protizánětlivý účinek na pokožku. Je tedy vynikající složkou pro citlivou pleť. Kromě toho posiluje ochrannou bariéru pokožky a dokáže mimořádně účinně zpevňovat pleť. Získáváme ho ze sociálně-ekologického projektu v Keni.

Organický jojobový olej

Jojobový olej je skutečným zlatem z pouště v pravém slova smyslu. Ve skutečnosti se však nejedná o olej, ale o rostlinný vosk, který se získává ze semen plodů jojobového keře. Pokožkou je vnímán jako kožní maz, proto pokožka není nucena produkovat nadměrný maz kvůli udržení hydratace uvnitř. Tímto způsobem ji olej spolehlivě chrání před ztrátou vlhkosti. Kromě toho nezanechává na pokožce mastný film, vstřebává se velmi rychle, má neutrální zápach a je mimořádně teplu odolný. Jojobový olej je také bohatý na vitamin E a provitamin A.

Organický jojobový olej

Harmonizující péče s linií ROSE DEW

Jak jsme uvedli, linie ROSE DEW je plná cenných přírodních ingrediencí, které harmonizují naši pleť a při pravidelném používání získá zdravý, růžový tón. Pojďme si o této linii říci více.

Gélová esencia z alpských ruží ROSE DEW
Gelová esence ROSE DEW účinně působí na opravu kožní bariéry pleti.

Gelová esence z alpských růží ROSE DEW

Gelová esence slouží jako druhý krok péče pro nedostatečně hydratovanou pleť, která potřebuje vlhkost a ochranu. Obsahuje extrakt z alpských růží, které účinkují proti předčasnému stárnutí pleti. Patentovaný komplex Multimoist CLRTM a organická růžová voda dodávají pokožce potřebnou vlhkost a spolu s extraktem z červené řepy zanechává pleť zářivě růžovou.

Harmonizující denní krém ROSE DEW

Denní krém ROSE DEW je určen jako třetí krok péče. Denní krém poskytuje pleti intenzivní hydrataci, napomáhá jí k zadržování vlhkosti a poskytuje jí ochranu před volnými radikály díky extraktu z alpské růže. Denní krém obsahuje také organický jojobový olej, který pleť vyhladí.

Harmonizujúci denný krém ROSE DEW
Harmonizující denní krém ROSE DEW je vhodný také jako podklad pod make-up.
Výživný nočný krém ROSE DEW
Noční krém ROSE DEW zvyšuje odolnost pokožky.

Výživný noční krém ROSE DEW

Noční krém ROSE DEW s harmonickou vůní růží poskytuje pleti intenzivní hydrataci během spánku, zadržuje v ní vlhkost a pracuje na regeneraci pleti. Obsahuje organický extrakt z alpské růže, který bojuje proti předčasnému stárnutí a zvyšuje její odolnost. Organický avokádový olej vyživuje a pomáhá posilovat přirozenou bariéru pokožky. Vaše pleť bude ráno zářivě růžová díky extraktu z červené řepy.

Energizující oční krém
ROSE DEW

Nezapomínejme ani na oční okolí! Oční krém ROSE DEW má speciální formulku, která poskytuje intenzivní péči o dehydrované oční okolí bez energie. Chrání ho před předčasným stárnutím díky extraktu z alpské růže a růžový dhatelo olej z himálajské třešně vyhlazuje oční okolí a zanechává ho zářivě svěží.

Očný krém ROSE DEW
Oční krém ROSE DEW obsahuje bambucké máslo, které působí pečlivě na podryžnou a suchou pokožku.
Related posts